Kontakty
Rychlý kontakt
tel: +420 388 423 143
sklad: +420 388 423 990
fax: +420 388 423 995
servis: +420 606 675 575
e-mail: firma@agromont.cz

Adresa
AGROMONT VIMPERK spol. s r.o.
Bohumilice 88
384 81 Čkyně
IČO: 46679987
DIČ: CZ46679987
obchodní regiony
Máte dotaz či připomínku? Zanechte vzkaz a my se Vám ozveme.
Obchodní oddělení tuzemsko
Obchodní oddělení tuzemsko
ZĚMĚDĚLSKÉ STAVBY
Moutelík Martin Obchodní manažer 725 498 382 moutelik@agromont.cz
Říha Tomáš Obchodní manažer 602 131 938 riha@agromont.cz
Vokáč Otakar Ing. Obchodní manažer 725 740 738 vokac@agromont.cz
Grosman Pavel Ing. Obchodní manažer 773 474 657 grosman@agromont.cz
Chvátal Milan Ing. Obchodní manažer 778 002 661 milan.chvatal@agromont.cz
REALIZACE
Marášek Dalibor Realizace staveb 606 027 201 marasek@agromont.cz
Talafous David Realizace staveb 606 322 328 talafous@agromont.cz
Honza František Realizace staveb 606 322 329 honza@agromont.cz
Kormunda Matěj Realizace staveb 725849197 kormunda@agromont.cz
Andrýs Josef Realizace staveb 727842959 jandrys@agromont.cz
VEDOUCÍ ODDĚLENÍ
Masáčková Jana Asistentka 602 570 092 masackova@agromont.cz
Smola Jaroslav ml. Obchodní ředitel smola@agromont.cz

obchodní zastoupení v zahraničí
obchodní zastoupení v zahraničí
IMPORT&EXPORT
SLOVENSKÁ REPUBLIKA
Bánská 4, Badín, 976 32
Moravčík Miloslav Ing. obchodní manažer +421 907 812 575 moravcik@agromont.cz
MONGOLSKO
SHINE TENGIS Ltd. Bulgan khot Zuunturru 4 bag
Bulgan imag, Mongolia


Výroba
Výroba
Kornoušek Zdeněk Konstruktér 602 570 200 kornousek@agromont.cz
Koška Martin Konstruktér 601 344 420 koska@agromont.cz
Vokáč Ivan Ing. Konstruktér 725 585 551 ivan.vokac@agromont.cz
Sobčiak Josef Mistr výroby Vimperk 606 613 246 sobciak@agromont.cz
Bláha Hynek Mistr výroby Bohumilice 606 027 662 hynek.blaha@agromont.cz
Bednařík Josef Vedoucí výrobního oddělení 725 733 422 bednarik@agromont.cz

SKLAD
SKLAD
Tryta Josef 724 849 964 tryta@agromont.cz
Višňovský Petr 724 606 324 visnovsky@agromont.cz
Bednaříková Dana 601 571 029 bednarikova@agromont.cz
Heřta Milan Ing. vedoucí skladu 723331976 herta@agromont.cz

servis
servis
Heřta Milan Ing. Vedoucí servisního odd. 723 331 976 herta@agromont.cz

svářečská škola
svářečská škola
Myslivec Jan Instruktor svařování 606658314 myslivec@agromont.cz


MARKETING
MARKETING
Divišová Jitka 725 451 119 divisova@agromont.cz

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ
EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ
Vykoukal Karel Mzdy,personalistika 602 329 669 vykoukal@agromont.cz
Moutelíková Ludmila Vedoucí ekonomického odd. 607 852 418 moutelikova@agromont.cz


Vedení společnosti
Vedení společnosti
Marešová Andrea Asistentka 724 168 160 maresova@agromont.cz
Kordík Josef Ing. Jednatel společnosti kordik@agromont.cz